• Ramowy rozkład dnia w przedszkolu

6.30-8.30 Schodzenie się dzieci do przedszkola. Zabawy dowolne służące realizacji pomysłów dzieci. Praca indywidualna, zabawy dydaktyczne, gry stolikowe, zabawy logopedyczne, matematyczne, rozmowy, zabawy konstrukcyjne, ćwiczenia poranne, zabawy ruchowe ze śpiewem, przygotowanie do śniadania.

8.30-13.30 Realizacja podstawy programowej, zabawy dowolne w kącikach zainteresowań, zajęcia inspirowane przez nauczyciela w celu wspomagania rozwoju dzieci w sferze ruchowej, muzycznej, plastycznej, językowej, matematycznej, zabawy ruchowe z przyborami, gry i zabawy na świeżym powietrzu, spacery w celu dydaktycznym lub rekreacyjnym, zajęcia edukacyjne w oparciu o podstawę programową, przygotowanie do obiadu, czynności higieniczne.

13.30-14.00 Odpoczynek ze słuchaniem muzyki relaksacyjnej lub bajek .

14.00-16.30 Rozchodzenie się dzieci do domów. Zabawy dowolne służące realizacji pomysłów dzieci. Praca indywidualna, zabawy dydaktyczne, gry stolikowe, zabawy logopedyczne, matematyczne, rozmowy, zabawy konstrukcyjne.

Posiłki:

8.30 I Śniadanie-grupy starsze-5,6 latki