• Walentynki w klasie III b

• Walentynki co prawda dawno już za nami, ale takie wartości jak miłość, przyjaźń i szacunek nigdy nie przemijają, a fajne zajęcia i dobra współpraca to tematy, które zawsze są aktualne...

WALENTYNKI - światowy dzień miłości, w klasie 3 b, upłynął na rozmowach o przyjaźni, szacunku i współpracy. Dzieci wspólnie zrobiły gofry. To było bardzo miłe i "smaczne" zadanie. Uczniowie mięli okazję przygotować ciasto według przepisu. Samodzielnie upiec gofry i udekorować je bitą śmietaną, owocami i czekoladą. Na koniec wszyscy pokolorowali serca oraz wymienili się walentynkami.

• Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilkasach wraz z Radą Pedagogiczną serdecznie dziękują za Waszą szczodrość i dobre serce jakie okazaliście dla uchodźców z Ukrainy. Odpowiedzieliście na nasz apel i złożyliście bardzo dużo darów. W ubiegły piątek ze szkoły odjechał bus zapakowany po dach rzeczami dla potrzebujących. W tym tygodniu też mamy dużo paczek, które zostaną przekazane do GOPS-u skąd trafią do matek z dziećmi z Ukrainy przebywającymi na terenie naszej gminy. Jeśli ktoś jeszcze chciałby przyłączyć się do zbiórki – zapraszamy.

Piotr Panaś

• Dzień Kobiet w II a

• Dzień Kobiet - coroczne święto obchodzone 8 marca. Dzień, w którym Paniom składane są życzenia, wręczane są kwiaty.

Chłopcy z klasa II A też pamiętali o swoich koleżankach. Ten dzień obfitował w wiele atrakcji. Były życzenia, poczęstunek i upominki.