• Dzień Chłopaka w III b

• Z okazji Dnia Chłopaka 28 września 2023r. klasa 3b wybrała się na ognisko, które przygotowali dzieciom Rodzice. Były pieczone kiełbaski i inne smakołyki. Pogoda dopisała i wszyscy dobrze się bawili oraz miło spędzili czas na świeżym powietrzu.

Agnieszka Czartoryska-Sołtysia

• Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

• Z przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, że 02 października 2023r. Kapituła Wojewódzkiego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie wysoko oceniła realizację działań oraz osiągnięte efekty i wyróżniła naszą szkołę Wojewódzkim Certyfikatem.

Szkolny koordynator Izabela Łempicka dziękuje bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Za nieocenioną pomoc dziękuję P.Dorocie Cichosz i Zespołowi do spraw promocji zdrowia, wszystkim nauczycielom, rodzicom uczniom, którzy brali udział w realizacji projektu.

Dziękuję Panu Wójtowi Markowi Jasudowiczowi, za wsparcie i pomoc. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pana Dyrektora Piotra Panasia dziękując za motywację i stworzenie warunków sprzyjających naszym działaniom. Serdecznie dziękuję Państwu Laweckim za wsparcie finansowe.

Izabela Łempicka

• Dzień Chłopaka

• 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka, w tym roku wypadł w sobotę dlatego w szkole świętowaliśmy przez kilka dni. Dziewczęta, aby wyrazić swoją sympatię, składały życzenia, wręczały drobne upominki, zorganizowały wspólne zabawy, wyjścia, poczęstunki. W naszej szkole nie tylko się uczymy, ale też dobrze bawimy!

• Zamek w Rynie

• Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do Zamku w Rynie p.Magdalenie Dowgiałło i wszystkim pracownikom; to było wspaniałe spotkanie z historią, opowieściami o ... duchach , pozostawionych śladach ... z dawnej przeszłości.

Świetnie było sprawdzić swoich sił podczas gry w kręgle ,... . Dziękujemy też za smaczny, pożywny posiłek.

Klasa IIIa

• MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA W TRÓJBOJU LA WM-SZS w Olecku.

• 27.09.3023r. uczniowie nasze szkoły wzięli udział w MISTRZOSTWACH WOJEWODZTWA W TRÓJBOJU LA WM-SZS w Olecku. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt: Katia Kuncewicz, Monika Nawotka, Anastazja Mielniczek, Zuzanna Czerwińska, Zuzanna Baran i drużyna chłopców: Arkadiusz Zarębski, Krzysztof Orzołek, Jakub Bobek, Michał Andrysz.

W klasyfikacji drużynowej, obie drużyny zajęły II miejsca i przywiozły do szkoły dwa piękne puchary. Wiele było również osiągnięć medalowych w klasyfikacji indywidualnej. Katia Kuncewicz zajęła 2m w klasyfikacji generalnej (po zliczeniu punktów z trzech konkurencji: skok w dal , rzut piłeczką palantową, biegu na 60m).

Arek Zarębski, w tej samej kategorii, zajął 1m, a Krzysztof Orzołek 3 m.

W konkurencjach: skok w dal i bieg na 60m Katia Kuncewicz zajęła 2 m. Monika Nawotka w skoku w dal zajęła 3 m. Arek Zarębski w biegu na 60m i skoku w dal zajął 1 miejsca, a Krzysztof Orzołek w skoku w dal i biegu na 60m zajął 2 miejsca. Gratulujemy uczniom wysokich wyników sportowych i wszystkim dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Elżbieta Milewicz-Tworek i Jagoda Radkiewicz.